Paşa Döner Bayilik Şartları

1
281

Dönercilik sektöründe adeta bir devrimin başlangıcı olan paşa döner, lezzetli eti ve özel sosu sayesinde yakın zamanda en beğenilen döner isimlerinden birisi haline geldi. Paşa döner bayilik şartları ile gerekli evraklar ve bütçeler konusunda yardımcı olmaya çalışacağız. Paşa döner tamamen but etinden yapmış olduğu lezzetli döneri ile tüm kitlelerin sevgisini kazanmıştır. Paşa döner franchise veriyor mu sorunuzun yanıtı ve daha fazlası konusunu yoğun istekler üzerine ele aldık.

Paşa Döner Bayilik Şartları 2018

İlk şubesini 2009 yılında açan paşa döner beğenilen lezzetli tavuk but dönerini daha fazla kitlelere sunmak için bayilik vermeye başlamıştır. Bu güne  kadar 200 e yakın bayilik veren paşa döner hem ismini duyurmuş hemde büyük yerleşim alanlarında uğrak yerlerden olmayı başarmıştır. Paşa döner bayilik almak için gereken bazı statüler ile bütçeler gerekmektedir. Bunlardan en önemlisi ise sizin belirlediğiniz dükkanın yeri ve lokasyonu ile alakalı. Sizin yapmış olduğunuz bayilik başvurusu sonrasında uzman analiz ekibi gelerek sizin belirlediğiniz dükkana bakmaktadırlar.

Gelen analiz ekibi dükkanınızı yakından incelemektedirler. Bu incelemelerden en önemlisi dükkanınız önündeki yaya trafiğinin ne kadar yoğun olduğu. Daha sonra dükkanın metrekaresi, mutfak uyumluluğu , bay bayan tuvalet yerleşimleri uygunluğu.

Peki Neden Paşa Döner

Paşa döner hem tadı ile hemde duyulmuş ismi ile müşterilerden tam not alan dönerci firmaları arasında yer almaktadır. Bu yüzden paşa döner bayilik şartları size uygun ise başvuru yaparak bayi olabilirsiniz. Belirledikleri bütçeleri ile bu zincirin bir parçası olabilirsiniz. Kırmızı beyaz renkleri ile paşa döner hizmet vermeye devam ederken hızla büyümeye sizde dahil olabilirsiniz.

Paşa Döner İletişim Ve Bayilik Başvurusu

Paşa döner bayilik başvurusu için buradan ilgili sayfaya giderek formu doldurunuz. Daha sonrasında sizi iletişim ve görüşme için arayacaklardır. Bütçeniz eğer 100-200 bin arasında değil ise formu doldurmanızı önermem. Ne var ki paşa döner dükkanın dizayn ve giderleri ile tabela değeri olarak 100 den fazla bir bütçe istemektedir.

Paşa Döner Fiyatları

Evet geldik şimdi de Paşa döner fiyatları ile alakalı olarak konuşmaya. Paşa döner fiyatları çok fazla farklılık göstermese de yer yer semt semt değişiklilik gösterebilmekte. Bu fiyat farklılıkları çok değil sadece 1-2 veya 3 tl olarak artmakta yada azalmakta. Eğer iki kişi öğle yemeğinizi paşa dönerden yemek isterseniz ortalama ödeyeceğiniz tutar içecekler de dahil olmak üzere 15-20 tl yi geçmeyecektir.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here