Özsüt Bayilik

0
58

Özsüt Türkiye de isim yapmış kafe tarzında süt ve süt ürünlerinin yanı sıra kahveden dondurmaya, çaydan meyve suyuna kadar onlarca ürünü müşterilerine sunan bir işletmedir. Özsüt bayilik ve bayilik şartlarına da bu nedenle değinmek istedik. Ne var ki arama motorlarında bu terimi aratan özsüt bayilik alma şartlarını bilmek isteyen binlerce insan olduğunu düşünmekteyim.

Yarım asırdan fazla bir asırdan az bir tarihçesiyle 80 yıla yakın zamandır açık olan işletmesinin kapısını bu günlerde halen açık olarak sunan nadir işletmelerdendir. Özsüt için bilinen doğuş yeri İzmir olarak bilinmektedir. O marka bu marka var iken neden özsüt bayiliği önemli derseniz de, şu şekilde söyleyelim, özsüt ismi herkes tarafından bilinen ve uğrak dinleme ve atıştırmalıklar sunan mekan sunmaktadır. Siz yeni bir marka oluşturmak isterseniz bunun reklamını yaparak insanlara alıştırmak için hem çok büyük yatırımlara ihtiyacınız olacaktır hemde uzun zamana. Lakin özsüt bayisi olmak için gerekli şartlara uyduğunuz taktirde yakın zamanda yatırımınız değer kazanacak ve kendi markanızı oluşturmak için cepten harcamak yerine kurulu tabela değeri nedeniyle devamlı kar yapabileceksiniz.

Özsüt Bayilik Şartları

Özsüt bayisi olmak için tabi ki her markada olduğu gibi bu markanın da Franchising bedeli olan miktarı sunmanız gerekmektedir. Bunun da bu yazıyı yazdığımız maddi değerine gelecek olur isek

Özsüt Konsepti için (Fırın menüsü dahil) 50.000 USD + KDV

 

özsüt bayilik veriyor mu özsüt bayilik şartları nelerdir

Ödemeniz dahilinde özsüt bayiliği alabilirsiniz. Bunun dışında olası tabela indirimi riskine karşın bankadan teminat yazısını da kendilerine sunmanız gerekmektedir. Bunun da parasal değeri ise 80 bin tl civarında olduğu söylenmekte. Eğer bu paraların yüksek olduğunu ve amortisman zamanının çok uzun sürelere tekabül edeceğini düşünüyorsanız da yanılıyorsunuz. Ne var ki ortalama bir işletmede bu miktarlar harcanan paranın amortisi bir yıl ila iki yıl arasında değişmektedir. Bedel olarak verilen para karşılığında zaten 10 yıllık anlaşma yapılıyor. Bu anlaşmanın ikinci yılı Franchising bedelini çıkaracağımızı düşünür isek geriye kalan 8 yıllık kısımda ise iyi kazançlar bizi bekliyor olabilir.

Son olarak bu çalışmanın ve vermiş olduğumuz bilgilerin ortam şartlarına bölgelere göre değişkenlik göstereceğini söylemeliyiz. Siz kendi hesabınızı yaparak daha iyi şekilde internetten araştırma yapmaya devam edin. Tek bir sitede yazanların mutlak şartla doğru olmayacağını unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here