O ses Çiğköfte Bayilik

0
73

Türkiye’ye çiğ köfteyi sevdiren lezzetlerden isimlerden birisidir o ses çiğköfte. Gerek sunmuş olduğu kaliteli kizmet gerek ise yaygın ağı ile yakın zamanda büyük kitleler tarafından aranan tabela olmayı başarmıştır. O ses Çiğköfte Bayilik  ile bir çok girişimci tabelanın değeri ile iyi kazançlar kazanmaya devam ediyor. Görünen o ki daha uzun zaman daha çiğ köfte bayilikleri arasında en çok tercih edilenler arasında olmaya devam edebilecek. Tap taze yeşillikleri sulu limonu ve acılı acısız olmak üzere iki çeşit çiğ köfte seçeneği ile o ses çiğköfte bayilik veriyor.

o ses çiğköfte bayilik şartları ve katılım ücreti

O Ses Çiğköfte Bayilik Şartları Nedir

Az yatırım ile para kazanmak isteyen girişimcilerin en çok tercih ettikleri iş yerlerinden birisi olan çiğ köfte bayilikleri her isime göre belirli şartlar ile halka arz edilmektedir. O ses çiğ köfte bayilik şartları ise fazla bir sermayeye ihtiyaç duymaz. Dükkan dekorasyon ve giderleri dışında tabela isim hakkı için 15.000 tl  franchise bedeli öngörmektedir. 15.000 tl ile kendi işinin patronu ol kampanyası başlatan o ses çiğköfte yakın zamanda yoğun talep ve başvuru almayı başarmıştır. Kırmızı renklerden bıkan insanların uğrak mekanları arasında olan yeşil  yoğunluklu çiğ köfte bayisi olmak için tek yapmanız gereken başvuru formunu eksiksiz doldurmanız.

Nasıl Bir Dükkan Tercih Edilmeli

Çiğ köfte salonu açmak istiyorsanız dükkan seçiminiz de bir o kadar etkili olacaktır. Büyük ve içerisini dolduramayacağınız ve kirasının fazla yüksek olduğu dükkan seçiminden kaçınmanızı önermekteyim. Bunun dışında caddeye yakın tabelası herkes tarafından görülebilecek, yakınında okul veya hastane gibi uğrak mekanların olduğu bir dükkan yakın zamanda tanınmanızı sağlayabilir. Bunların dışında akşamları geç saatlere kadar açık kalmanız en azından internetten gelecek siparişlerde tanınmanızın önünü açacaktır. Sizinle beraber dükkanın müşteri durumuna göre artı bir kişi daha çalıştırmanız daha verimli olabilir. Çiğköftelerin yanında satacağınız içecekler fazladan kar yapmanızı sağlayacaktır. Ayran gibi içeceklerde %150 ye kadar bir kar marjının olduğunu atlamamak gerekir.

Kaliteli ve hijyenik olarak sunacağınız hizmetin tanınması uzak olmayacak, yakın zamanda dükkanınızı bir çok kişi yakından tanıyacaktır. Verimli bir iş ve iyi kazanç sağlamak için yaptığınız işi önemsemenizi ve küçümsememenizi önermekteyim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here