Pasaport Pizza Bayilik

0
50

    Pasaport pizza Türkiye geneline yayılmış franchise veren pizza bayilikleri arasında belki de en alınması kolay bayilik sistemini sağlamaktadır.  Pasaport pizza bayilik ve koşulları yazımızda yine bayilik veren firmalar alanında yerini alacaktır. Gerek sunmuş oldukları olanakları gerekse bayilik fiyatı bakımından tercih edilecek pizza bayilikleri arasında yer almaktadır pasaport pizza. Hem gözlere alışılmış tabelası hem de lezzeti bakımdan ise girişimcilik bakımından tavsiye edebileceğimiz tabelalardan birisidir. İzmir de doğan ve tüm ülke geneline yayılan ve lezzeti bakımdan müşterileri hayran bırakan tadın adıdır pasaport pizza.

1998 yılında halk ile buluşup İzmir kordon’da ilk şubelerini açtıklarında bu denli büyüyecek bir lezzet sunduklarının belki de kurucuları bile sonradan farkına vardılar. Bu gün hemen hemen her ilde bir pasaport pizza bayisi görmek mümkün hale gelmiş durumda.

Pasaport Pizza Bayilik Koşulları

Pasaport pizza bu gidişle yurt dışına şube açabilecek kadar kitlesel hayranlığa ulaşmış durumda. Söz buradayken espiri yapmanın zamanıdır bence ” Pasaport pizza neden yurt dışına çıkamasın, nasılsa pasaportu var” (neden bu şekilde saçma bir espiri yapma gereği duydum bilmiyorum). Pasaport pizza bayiliği almak için öncelikle uyulması gereken bazı şartlar var.

pasaport pizza bayilik alma koşulları
  • Müstakil bir iş yeriş olacaksa eğer ( her hangi bir dükkan ) 100 metre kareden büyük olmalı dükkan. Eğer AVM de olacaksa o zaman 40 metre kare bir dükkan bayilik almak için gerekli kılınmış.
  • Sizin belirleyeceğiniz dükkan açılmasını düşündüğünüz yere bir analiz ekibi yollayarak, yatırım maliyetinin ne zaman amorti edileceği konusunda bilgi alırlar. Bu bilgi belirlenen dükkan yeri önünde ki yaya trafiği veya potansiyel gıda kuruluşlarının nasıl talep aldığı ile ölçülen dirilir.
  • Katılım payı ücreti konusunda kesin bir miktar aktarmak çok doğru olmayabilir. Bunun ne ile orantılı olduğu ise sizin belirleyeceğiniz dükkanın konumu ve iç dekorasyonu için harcanması muhtemel ücretler sebebi ile değişiklik gösterebilmektedir.
  • Pasaport pizza franchisse süresi 5 yıl olarak belirlenmiştir. 5 yılın sonunda taraflar arasında sağlanacak anlaşma ile bu süre arttırılmaktadır.

Pasaport Pizza Tercih Edilesi Bir İş fikri Mi Dir

Genel olarak lezzet ve büyüyen isimine bakıp gördüğüm kadarıyla ve yapılan iyi yorumlardan sezinlediğim kadarı ile lezzet ve hijyen bakımından iyi yere sahip bir pizzacı. İşte bu yüzden de insanlar sevmekte ve her yeni müşterisine hayranlık uyandırmaktadır. Eğer sizin de 100 Bin tl ile ne iş yapılır gibi düşünceniz var ise bence pasaport pizza bayiliği düşünülecek bayiliklerden birisi olabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here