Bim Bayilik

0
125

Bim mağazalar zinciri kurulmuş olduğu günden bu yana her kesimden insanın tercih edeceği ürünler ile büyümeye devam etmektedir. Bim bayilik ve bim marketi açmak isteyen yatırımcılar ise her geçen gün artmaktadır. Lakin bim bayilik uygulaması yapmamaktadır. Yani bim bayilik vermiyor. Bim marketlerinin zincir halkası olmak tabi kaybedilmeyecek zarar edilmeyecek işlerden birisidir.

Bim Bayilik Neden Vermiyor

bim bayilik veriyor mu veriyor ise şartları nelerdir

Bim mağazası bayiliği vermiyor demiştik. Bunun nedeni ise bilinmiyor. Zaten yeterince her alanda her köşe başında bulunmaya çalışan ve bunu başaran bim marketler sadece dükkan önerilerinizi değerlendirmekte. Yani kiralık dükkanınız var ise ve bim için uygun diye düşünüyorsanız  bunu bim merkezine bildiriyorsunuz onlarda gelip dükkana bakıyorlar ve uygunsa kiralayıp bim market yapıyorlar. Bunun yerine illa market açmak istiyorsanız ama biraz tanıdık bir ismin tabelasından yararlanmak istiyorsanız benim nacizane fikrim şeç market açmak yazımızı okumanız ve gelişmekte önü açık olan bu mağazanın şubesi olabilirsiniz. İnsanların her zaman alışveriş yapmaya ihtiyaçlarının olduğu bu dünya da kaliteli hizmet sunduğunuz taktirde sizin ne markaya ne de isime gereğiniz kalmayacaktır. Bunu prensip edinip açacağınız ve sunacağınız her mekan ve iş yeri size kazanç sağlacaktır. Biraz sabır biraz müşteri odaklı çalışmanız sayesinde yakın zamanda sizlerde bu büyük mağazalar kadar büyüyebilirsiniz. Dediğimiz gibi biraz inanç ve her müşteriye para gözüyle bakmadığınız taktirde bu yakın gelecekte mümkün hale gelecektir.

Toptan Fiyatına Parakende Satış

Bim marketlerini bilmeyenimiz yoktur. Gidip alışveriş yapmayanımız ise yok denecek kadar azdır. Gerek uygun olan fiyatları gerek ise sunmuş olduğu avantajlı politikalar sayesinde sokakta ellerinde poşet olan her bireyden bazılarının ellerinde bim poşeti görmek mümkündür. Bunun nedeni uğrak marketlerden birisi olması ve yaygınlık bakımından fazla olmasıdır.  İki kapı olayının yaygın olarak kullanılmasını sağlayan ve bir zamanlar neden iki kapısı olduğuna dair çok tartışması bulunan bim marketlerinin bayilik vermediğini bu günkü makalemizde anlatmış olduk ek olarak başka hangi marketlerin açılabileceği konusuna da değinmiş olduk.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here