Çiğköfte Bayilikleri

Etli çiğköfte furyasının son bulmasının ardından bir  biri ardına açılan etsiz çiğ köfte dükkanları lezzeti ile fast food sevenlerin ilgisini çekmeyi başardı. Ve son yıllarda isimleriyle piyasanın kalbine hükmeden çiğköfte bayilikleri, sektörün tüm hacmine sahip oldu diyebiliriz. Son zamanlarda olsun artık çiğköfte bayilikleri isimlerini yaymanın daha pahallı olduğunun farkına vararak tabela fiyatlarında indirimler yapmaya başladı. Bu yazımızda çiğköfte bayilikleri ve sunmuş oldukları avantajlar konusunu işlemeye çalışacağız. Sizde çiğköfte bayiliği almak istiyorum diyorsanız heyecanlı davranmadan son ana kadar yazımızı okumanızı önermekteyiz.

Çiğköfte Bayilikleri Sunmuş oldukları Avantajları

Bayilik alarak sizde bu işe başlayabilirsiniz lakin sizler için sunmuş oldukları avantajların analizlerini ve müşteri kitlelerini düşünerek bu eylemi gerçekleştirmeniz daha verimli olabilir. Ne var ki adı şanı bilinmeyen ve isim yapamayan çiğköfte bayilikleri ile uzun soluklu karlı işletme kurmanız kolay olmayacaktır. Bunun yerine daha bilindik ve lezzet bakımdan size göre diğerlerinden bir adım önde olan çiğköfte bayilikleri ile anlaşma yapmanız daha iyi olacaktır.

Bunlardan bazılarını değil hepsini sizin daha iyi bilmeniz lazım ama biz sizler için kazanç sağlayabilecek çiğköfte bayiliklerini sunmaya çalışalım. Biz nasıl bileceğiz diye düşünüyorsanız, eğer sizin için en lezzetli çiğköfte bayisi hangisi ise onun isimini kullanmanız bayiliğini almanız daha iyi olacaktır.

en verimli çiğköfte bayilikleri

Fazla Yatırım Şartı Yok

Büyük veya orta aşamalı bir işletme açılacak kadar bir sermayeye ihtiyacınız yok. Üstelik söz konusu franchise bedelleri de öyle zorlukla bulunabilecek paralar değil. Eğer kredi çekebiliyorsanız bir ihtiyaç kredisi çekerek kendi çiğköfte dükkanınızı kurabilirsiniz. İyi bir yatırım mı dır geleceği var mıdır çok kazanırmıyım soruları tabi ki göreceli sorular. Bazıları için günlük 2000 tl ciro vasat bir gün olarak görülür bazıları için ise 500 tl lik ciro iyi bir kazanç olarak görülebilir. Bu tamamen sizin hedefiniz ile alakalı. Hedefinize göre dükkanınızın yerini ve gelir gider hesabını üç aşağıya beş yukarıya baştan tasarlamanız daha sağlıklı olacaktır.

En İyi Çiğköfte Bayilikleri

Bildiğimiz markaların dışına çıkmanın iyi olmayacağını söylemiştik. Biz bilindik marklar ile başlayacağız yola. Hem açıldığımız günden itibaren iyi satışlar yapmamızı sağlayacak hemde imalat sorunumuz ortadan kalkacak demiştik. Bunlardan ilki olan o ses çiğköfte bayiliği olabilir. 15 bin tl ile kendi işinin patronu ol politikasının en rağbet gördüğü zamanları yaşamaktadır. O ses çiğköfte bayisi olmak için resmi sitelerinden formu doldurup kayıt açabilirsiniz.

One Comment

  1. Gorkem Ocak 4, 2018 Reply

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir