Pizza Bayiliği Veren Firmalar

0
40

Pizza Bayiliği Veren Firmalar ile alakalı olarak yazamaya karar verdim, sebebi ise bu konuda sizlerden yoğun şekilde gelen talepler. Ünlü pizza markalarının bayilik verip vermediklerini çok merak ettiğinizden bu gün sizlere bu konuda yazmayı düşündüm.  Pizza dünya çapında olduğu gibi Ülkemizde de sevilen bir fast food yani hazır yiyecek ürünüdür. Gerek çalışma şartlarının bizlere zaman bırakmaması gerek ise artık mutfakta zaman kaybetmeme arzusu olsun bizi fast food yiyeceklerine bir şekilde yönlendirmektedirler. Bunlarında başında bana göre pizza gelmektedir. Pizza bayilikleri oldukça fazladır ve yazımızın uzun olacağını düşünmekteyim. Çünkü çok dallı ve kapsamlı bir konu.
Pizza bayiliği veren firmaları baştan aşağıya yazmaktansa öncelikle pizza bayiliği almak için neler gerekli bu konuda yoğunlaşmayı tercih ediyorum. Ne var ki öncelikle bayilik alma şartlarını kestirebilir isek hangi markadan bayilik alacağımız konusuna da son derece hakim olacağımızı düşünmekteyim.

Pizza Bayiliği Veren Firmalar İle İletişime Geçme

Evet başlıktan da anlayacağımız üzere öncelikle hangi pizza markalarının bayilik verdiğini hangilerinin vermediğini bilmemiz gerekir. Yok ben sadece kendi markamı yaratacağım kendi markamı büyüyün yıldız yapacağım derseniz de bu size kalmış bir konu. Ama bilinmesi gerekir ki bir markanın tanınması ve büyük bir isim haline gelmesi yıllar, hatta on yıllar alabilir. Bunun yerine isim yapmış bir pizza markasından bayilik almak daha oturaklı bir iş fikirleri konumunda olacaktır.

Bunu yapmadan önce sizin hangi markayı tercih ettiğiniz ve hangi markanın ürünlerini sevdiğiniz ile işe başlayabilirsiniz. Tabi bunun yanında her markanın bayilik vermediğini de bilmenizde fayda var.  Bazı markalar franchise vermek yerine tüm mağazalarının kendilerine ait olmasını istemektedirler.
Pizza Bayiliği Veren Firmalar ve şartları

Pizza Dükkanı Nerede Açılmalı

Pizza salonları genellikle insanların yoğun olarak geçmekte oldukları yerler ve yoğun olarak alışveriş yapmakta oldukları ve zaman kaybetmekten hoşlandıkları yerler her zaman pizzacı dükkanı açmak için uygun yerler olabilir. Dükkan seçimi yaparken de belirli bir metre karenin altına düşmemek ve özellikle insanların dükkan önü kullanımı için uygun alanların olması önemli. Eğer uygun bir dükkan bulunabilirse simit dükkanı açma fikrini ne düşünebilirsiniz.

Pizzacı Dükkanı Açmak İçin Ne Kadar Sermaye Gerekli

Pizzacı dükkanı açmak için gerekli olan sermaye dükkan kirasından tutalım da dükkanın büyüklüğüne ve çalıştırılacak personel sayısına göre değişiklik gösterebilir. Bu genel ifade ile göreceli bir unsur olabilir. Franchise alınmayacak kendi markanızı yansıtacaksanız pizza dükkanı açmak size 150 bin ile 200 bin arasında bir fiyat aralığında mal olabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here