E-bebek Bayilik

0
84

Bebekler, onlar anne babaların her şeyden üstün tuttukları varlıklardır. Bebekler için çok dikkatli olunur ne yemesi içmesi gerektiği defalarca araştırılır. Hasta olmamaları için her şeyin en iyisine layık görülürler. Özellikle giyim kuşamdan tutalım da yeme içmeye ve kullanılacak ürünlere kadar her detay dikkatli şekilde seçilir. İşte bu yüzden girişimci Halil Erdoğmuş bebek.com sitesini kurdu. Bundan tam 18 yıl önce den bu kadar büyük bir kuruluş olabileceğini kestirmiş olmalı ki 2000 li yılların başında kurumsal kimliğe geçen e-bebek sitesi ile online alışveriş çağını yakaladı. Daha sonra ise Türkiye genelinde bir çok yerde anne ve bebek ürünleri satışı yapan mağazalar açmaya başladı.

E-bebek Kaç Mağazası Bulunuyor

E-bebek bu gün hızla büyüyen markalardan birisidir. Türkiye’nin 44 ilinde 111 mağazaya sahip kocaman bir anne ve bebek ürünleri mağazası. Fiyat politikası olarak piyasada bulunan çoğu ürünün fiyatı yakın oranlarda aynı. Merkez şubesi olan İstanbul bostancı da ki yerlerini gezip dolaştım. Gayet yardım odaklı personelleri var. Bana öyle geliyor ki yakın zamanda E-bebek markası ülkemizde.
E-bebek Bayilik Veriyor Mu

E-bebek firmasının bayisi olmak bir çok girişimcinin araştırdığı bir meseledir. E-bebek bayilik veriyor mu yoksa tüm mağazaları kendi mağazaları mı diye araştırmalar yaptım. Araştırmalarımdan sonra e-bebek bayilik veriyor sonucuna ulaşmıştım. Velev ki e-bebek mağazasını telefonla arayıp konu ile alakalı olarak bilgi aldım. Evet üzülerek söylemem gerekiyor ki e-bebek bayilik vermiyor. Kendilerine ait olan 111 mağaza var ve hiç bir şekilde kimselere isim haklarını vermiyorlar. Hemen üzülmeyin eğer bayilik veren firmalar dolaşırsanız internet üzerinden başka firmaların bayilik verebildiğini göreceksiniz. Eğer girişimci olarak bebek ürünleri satışı yapacaksanız bayilik alarak bunu yapmanızı tavsiye ederim. Nedeni ise kimsenin çocuğu için markası olmayan veya sattığı malın arkasında olmayan esnafa güveni kalmamış durumda.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here