A 101 Bayilik

0
25

A101 mağazalarının bu güne kadar gelişme yönünde attığı adımları ve kısa bir bilgilendimesini yer vererek a 101 bayilik il alakalı yazımıza başlayabiliriz.
Yazımızda; siz değerli okuyucularıma ülkemizin en önemli perakende zincirleri arasında yer alan A101 hakkında bilgi vermeye çalışacağım.
A101, indirim market zincirleri arasında 2008’den bu yana yerini almayı başarmıştır. Sevgili okuyucularım, hemen hemen hepimizin mahallesinde bulunan A101 marketi aslen merkez İstanbul olup Turgut Aydın Holding’e bağlıdır. Kuruluşundan itibaren çok önemli kitlelere ulaşmayı başarmakla birlikte en çok şube sayısına sahip olan marketlerden olduğunu söyleyebiliriz. Hemen hepimiz alışveriş yapmışızdır kesin yapmışızdır çünkü gerçekten çok uygun fiyatlarda bir market. Düşük kar marjına sahip olan A101 müşterilerine devamlı indirim olanakları sunmaktadır. Ülkemizde şuanda her geçen gün en hızlı büyüyen marketler zinciri olduğunu söyleyebiliriz. A101 ‘de farklı kategorilerde binlerce ürün markası mümkündür bulmanız. Şirketin bazı markaları bilinmese bile müşteriler tarafından memnun kalınmaktadır.PEKİ, A101 BAYİLİK VERİYOR MU?

Türkiye’nin önemli market zincirlerinden olan A101 bayilik vererek markasını farklı yatırımcıların eline vermemektedir. Şirketin çalışma prensibi, profesyonel bir büyüme gerçekleştirebilmek için tüm satış noktalarını kendi bünyesinde açmaktadır. Vayyy be, kendi bünyesinde satış noktaları açmakta büyük başarı ne dersiniz sevgili okuyucularım sizce de öyle değil mi? Yani, yukarıdaki A101 bayilik veriyor mu sorusunun cevabı hayır vermiyor olacaktır. Her ilde ve neredeyse her ilçede bir şubesi bulunan a101 gün be gün daha fazla ürün yelpazesi ile çeşitlilik alanın da da yenilikleri elinde tutmaya çalışan bir maka haline gelmiştir. Özellikle aktüel ürünler ile her hafta indirimli olarak sunmuş olduğu çeşitler büyük kitlelerin takibinde yer almaktadır.  A 101 bayilik vermiyor ama bayilik veren firmalar arasından bazı firma bayiliklerini bulabilirsiniz.

A101 NASIL BÜYÜDÜ? BAŞARILI OLMASININ SEBEPLERİ NELERDİR?

Peki, 2008’de kurulan A101 nasıl çok iyi başarı elde edebilmiştir? Benimde en çok merak ettiğim konu başarı hikayelerine bayılırım dilerseniz birlikte bakalım neymiş asıl başarısına. A 101’in başarılı olmasının en büyük sebebi kendi ürünlerini kendi üretip piyasaya sürmesidir diyebiliriz. Ülkemizde, belli başlı noktalarda bulunan depolarıyla ve malzeme taşıma konusunda deneyimli ekibe sahiptir. Şirketin ana merkezi Ümraniye’de bulunmakla birlikte; Sakarya, Tuzla, Antalya, Kıraç, Ankara, Kayseri, Trakya, Bursa, Trabzon, İzmir ve Konya’da da depoları yer almaktadır.A101, BAYİLİK VERMEDEN NASIL BÜYÜDÜ?

A101, ülkemizde Bim’den sonra indirimli ürünler satarak insanlara çabuk şekilde ulaşmayı başarmış bir market zinciridir diyebiliriz. Arkası sağlam yatırımcılara bağlı olduğu için kısa sürede reklamını yaparak ülkemizde tanınır hale gelmiştir. Zaten nerede başarı varsa ya arkan sağlam olacak ya da reklamını çok iyi yapıyor olacaksın sizce de öyle değil mi?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here