Bayanlara Evde İş

0
49

Bu gün sizler ile bayanlara evde ek iş fırsatları ve hangi konuda yakın bir zaman da para kazanacağınız konusunda bilgi aktarmaya çalışacağım. Umarım yazımı sonuna kadar okursunuz. Bu benim için ciddi manada önemli bir konu çünkü. İş hayatına atılan ve kariyer hedefi olan veya olmayan bir çok bayan evlendikten ve özellikle de çocuk olduktan sonra çalışmayı düşünmezler. Bunun nedini ise zaten üzerlerin de olan ev yükünün bir de iş yükü ile bir araya gelmesinin zorlayıcı şartları.  Bunun yerine de evde ek iş yaparak zaten tam gün çalışamadıkları ve günden geriye kalan az bir zamanı değerlendirmenin çaresini ararlar. Bu yüzden işte sizlere bayanlara ek iş fırsatları ile dolu olan bu internet aleminde bir kaç örnek vererek ufkunuzu açmaya ve içinizde ki yeteneği dışarıya çıkarmanıza yardımcı olmak için buradayım.

Bayanlar Evde Ek İş Yapmalı Mı

Ekonomik şartlar ve gerek yaşam koşulları bizi bir şekilde ek iş yapmaya zorunlu hale getirmiş durumda.  Özellikle ev hanımları bu konuda daha derin araştırmalar yapmaktadır. Eğer siz de ek iş yapmak ve ailenize bütçede katkı sağlamak istiyorsanız bu yazımı okumanızda fayda var. Genellikle Ek iş söz konusu olduğu zaman ev hanımları ve öğrenciler bu konuda bir hayli araştırma yapmaktadırlar.  Genellikle kafalarına yatan bir iş bulamazlar. Birçok ev hanımı evde örgü işi yaparak aile bütçesine katkı sağlamayı amaçlamaktadır lar.  Lakin  yaptıkları ürünleri nerede satacaklarını önceden düşünürler. Sonra yakınlarından biri onlara internet üzerinden satış yapabileceklerini söylerler.  Bunun üzerine Instagram’dan satış yapmak konulu başlığı Google‘da aratma ya çalışırlar. daha önce yazarlarımızdan bir tanesi olan Instagram’da satış yapmak yazımıza da buradan bakabilirsiniz.Ev Hanımları Evde Ne Sağlayabilirler

internette birçok ortamda görmüş olduğunuz anket doldurarak para kazanma,  video izleyerek para kazanma, veya tıklama yaparak para kazanma yöntemlerine Gözünüz takılmış olabilir.  Her ne kadar bu konuda yapılması gereken çok kolay gibi görünse de aslında işin iç yüzünü de başkalarına para  kazandırırsınız. Bunun yerine daha kolay gibi görünen internetten para kazanma yollarını değil de daha elle tutulur. Sizin yaptığınız veya yapabileceğiniz kendi başınıza üstesinden gelebileceğini konularda ilerlemenizi tavsiye ederim.  Son yıllarda bilgisayardan para kazanma gibi yöntemlerle insanların ellerinde avuçlarında biriktirmiş oldukları paraları alıp kaybolan birçok insana şahit olmuşuzdur. İşte bu yüzden demek istemiş olduğum konu sadece sizin yapabileceğiniz ve sizin imkanlarımız doğrultusunda para kazanılabilecek Yolları denemenizi tavsiye ederim.  Ben mümkün olduğu kadar buradan yardımcı olmak konusunda bilgi aktarımı sağlayacağım. Öncelikle şunu belirtmem gerekir ki birçoğu test edilip onaylarsa dahi bazılarını deneme yapmadığım ama mantığın ve araştırmalarımız sonucunda başarılı sonuç aldım konulardan bahsedeceğim.

 

Ev hanımı insanız ve çalışmıyor iseniz ve nasıl ek iş  yaparım diye düşünüyor iseniz benim nacizane fikrim aşağıda vereceğim örnek verdim Birkaç tanesini size uyum sağlamasıdır. Bayanlara Evde İş konusunun ilk başlığı aşağıda. 

 

Makale yazarak para kazanma

Enyenisfikirleri.com sitesinde olduğu gibi makale yazarlarına ödemiş olduğum bir miktar para söz konusu.   Bu miktar sizin tahmin ettiğiniz gibi çok yüksek rakamlar değil ama ek iş mantığı ile düşünüldüğü zaman aylık kazancın tatmin edilebilecek seviyede.  Örnek olarak açıklamak gerekirse bir makalenin ne kadar kazandırır şöyle açıklayabiliriz. Ortalama bir makale 350 kelime ile 1000 kelime arasında değişmektedir. blog yazarlığı yaparak para kazanma konusunda uzman olan kişiler yani uzman editör ödediğimiz kişiler 100 kelimesine 2 lira seviyelerinde yazmaktadır lar.  Yani 350 kelimelik bir makale 7 lira gibi bir ücret ile yazılmaktadır. Bence kazanılması kolay yeni iş fikirleri arasında yer alabilir. Peki blog yazarak para kazanmak nasıl olur.  350 kelimelik bir makalenin araştırması ve kaleme alınması ve bunun Bilgisayar ortamında dökülmesi ne kadarlık bir zaman alır. Söz konusu bu konunun ne olduğu konu hakkındaki bilgimiz ne kadarlık bir araştırmaya dayandığı klavyemİzin ne kadar hızlı olduğu  ve koruya katmış olduğumuz akışın ne kadar etkin olduğu önemli. Lakin her ev hanımının üstesinden gelebileceği konulardan bir tanesi makale yazarlığı yapmak.
2 parmak klavye kullanıyor olsa dahi Ortalama bir günde 350 ile 700 kelimelik makalelerden minumum 5 tane yazabilir. Yani bu da 35 TL’lik 1 günlük ek kazanç anlamına gelmektedir.  Tabii bu sektörden sektöre, araştırmanın ne kadar boyutlu olduğuna zamana göre değişebilir. Şimdi merakla düşünüyor olabilirsiniz makale yazarlığı konusunda nereye kimlere başvurmanız gerekmektedir. Konu ile alakalı olarak arama motorlarına editör aranıyor yazarsanız karşınıza çıkacak güvenilir sitelerden bir tanesini Tercih edebilirsiniz.

 

Bugün  evde ek iş yaparak para kazanma yollarından bir tanesine derinlemesine olmasa da yüzeysel bir inceleme yaptık.  İlerleyen zamanlarda Vakit buldukça sizler için evde ek iş yaptıkça para kazanma yöntemleri konusunda bilgi aktarmaya çalışacağım Şimdilik esenlikle kalın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here