Gratis Bayilik

0
162

Almanca bir kelime olan gratis iyi düşünülerek marka edinmiştir. Türkçe anlamı bedavadır. Gratis kelimesinin anlamının neden bedava olduğunu anlamak çok kolay, nedini ise ürünlerde ki fiyat ilkelerde yatmaktadır.  Bu yazımda gratis bayilik konusunu dokumaya çalışacağım. Arada sırada indirim olduğunda uğradığım ve elim boş olarak çıkmadığım sayılı kozmetik mağazalarından birisidir. Erkek başımla ne işim olduğunu düşünürüm ama fiyatları uygun ve sadece bayanlara hitap eden bir misyonu yok. Erkek şampuan ve parfümeri reyonlarında bazen öyle indirimler uygulanıyor ki bazen bir alana bir bedava ürünleri bile bulmak mümkün. Bende bir dönem gratis bayiliği almak istedim. Bu konunun sonucuna ve nedinine daha sonra değineceğim ama önce gratisin neden bu denli rağbet gördüğünü işlemeliyim.
2008 yılında kurulan bu markanın tabi ki arkasında güçlü isimler var. Kimler mi bunlar hadi bir inceleyelim. Amcası tüm Ülkemizde bilinen bir isim. Sakıp sabancı , babası ise Özdemir Sabancı‘dır. Özdemir Sabancı’nın oğlu Demir Sabancı 2008 yılında gratis ismini ülkemizle tanıştırdı. O yıllarda kozmetik alanında profesyonel şekilde hizmet veren kozmetik mağazası yok denecek kadar azdı. Zaten olanlar da zamanı geldiğinde gratis isminin karşısında şanslarını çok zorlayacaklardı.gratis bayilik şartları ve gratis bayisi olabilme

Gratis Kart Nasıl Alınır

Gratis kart müşterileri için hazırlanmış bir indirim kartı denilebilir. Bazen çeşitli ürünlerde uygulanan indirimleri sadece kart sahipleri alabilmekteler. Gratis kart nasıl alınır sorusuna cevap ise, her hangi bir gratis mağazasına giderek müşteri kartı talep ettiğinizi söylemeniz yeterli olacaktır. Mağaza personeli sizin kimlik bilgilerinizi alarak sadece size özel bir kart tanımlar. Bu kart sayesinde yer yer %75 lere varan indirimlere daha da yaklaşmış olursunuz. Gratis kartın sağlamış olduğu bu avantajlardan yararlanmak için alışverişten önce müşteri kartı almanızı öneririm. Bu sayede alışverişinizden sonra bir kahve veya yemek parası kadar kar etmiş olmanızın sevincini yaşayacaksınız.
Şu anda Türkiye’de 4 Milyondan fazla gratis kart müşterisi var. Yani bu şu anlama gelmektedir, 4 milyon müşteri kartlı devamlı alışveriş yapma potansiyeline sahip insan. Bu kadar müşterisi olan bir mağazanın bayiliğini almayı kim istemez. Kesinlikle zarar etme şansınızın olmayacağı mutlak kazançlı iş fikri diyebiliriz.

Gratis Bayilik Veriyor Mu

Gratis hakkında bu kadar yazı yazdık ve kazancının çok güzel olduğunu söyledik. Ama üzülerek bunu dile getirmeliyim ki gratis bayilik vermiyor. Bunu bizzat kendim mail atarak anladım. Zaten mailime cevap da alamadım o ayrı konu ama, telefonla aradığımda kendilerinin bayilik veya Franchise hizmetlerinin olmadığını söylediler. Benim de bundan 5 sene önce aklımda ki en iddaalı girişimlerden birisi olacağını düşündüğüm markanın bayilik vermemesine üzülmüştüm. Bu konuya da değinerek sizi bilgilendirmek istedim. Umarım bu konuda başarılı olmuşumdur.
Sizde iş kurmak istiyorsanız ve nereden başlayacağınız konusunda karar verememiş iseniz 50 bin tl ile iş kurmak yazımı okuyabilir oradan fikir sahibi olabilirsiniz. Ev hanımı yada  öğrenci iseniz de evde yapılacak ek işler konusuna bir göz atabilir oradan bir düşünce sahibi olabilirsiniz.Gratisin Kaç Mağazası Var

Gratis markasının 2017 verilerine göre 500 mağazası bulunmaktadır. Tamamı kendi mağazaları olup bayilik vermeyen ve çok büyüyen kozmetik markasının adıdır gratis.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here