Kahve Dünyası Bayilik

0
50

Bir kahvenin kırk yıl hatırı vardır diyen atalarımız boşuna demiş olmazlar. Kahve toplumumuzda olmaz sa olmaz içeceklerden birisidir. Kahve bayilikleri de bu bağlamda yeni yatırım yapacakların en gözde araştırmalarına ışık tutmuştur. Kahve dünyası bayilik ve şartları ile alakalı olarak yazımızın ilerleyen kısımlarında konuya daha etkili şekilde bağlayacağız. Şimdilik öncelikle kahve dünyası markasını bir tanıyalım dilerseniz.  Kahve dünyası markası ilk kez 2004 yılında İstanbul Eminönü civarlarında halk ile tanıştı. Beğenilen kahve yapısı ve sunumu sayesinde kısa zamanda İstanbul’un bir çok semtinde boy göstermeye başladı. Peki kahve dünyasını kim kurdu işte bu sorunun cevabı. Kahve dünyası markasını kuran isim Alev Altınkılıç dır.

Bayilik veren firmalar göz önüne alındığında kahve dünyası bayilik alınabilecek kahve markalarından birisidir. Eğer sizde kahve dünyasından bayilik almak veya franchise ailesine dahil olmak isterseniz birazdan konuyu daha ince ayrıntılarıyla paylaşacağım. Kar marjının oldukça yüksek olduğu kahve salonlarında eğer bir marka altında açacağınız iş yerine hakim şekilde bağımlı kalırsanız büyümek kısa vadede size yakın olur.

Kahve Dünyası Bayilik Şartları

Kahve dünyası da diğer franchise veren firmalar gibi belirli şartlar altında yeni bayilik vermektedir. Genel olarak istenilen şartlardan bir tanesi lokasyon bakımından ikna edici bir yer sunumu olması. Dükkan sorunu çözüldükten sonra da sonrasında yaya trafiğinin etkin veya kabul edilebilir düzeyde olacağıdır. Bundan sonra ise yatırım ve teminat için gerekli olan parayı elinizde tutmanız gerekmektedir.

kahve dünyası bayilik şartları ve koşulları

Teminat sermayesi ile ilgili bilgi vermeyen kahve dünyası için yaptığım araştırmalar sonucunda 120 bin tl gibi bir rakam ile franchise verdikleri kanısına vardım. Tabi bu bulunduğunuz şehre ve dükkanın yerine göre değişiklik gösterebilir. Ama %300 lere kadar kar marjı olan bir işletmenin franchise bayiliğini almak için bence yerinde bir miktar diyebiliriz. Bayilik veren firmalar arasında bence çok kazandıracak alanlardan birisidir kahve dünyası. Sizde kahve dünyası bayilik alma fikrine yakınsanız aşağıda bulunan iletişim yollarından kahve dünyasına ulaşabilir aklınıza takılan soruların yanıtını bulabilirsiniz.

Kahve Dünyası İletişim

Kahve Dünyası Merkez Ofis

Adres: Ömer Avni Mahallesi İnebolu Sokak Ekemen Han No:1 Kat:1 Kabataş / İstanbul

Telefon: 0212 252 90 16

E-mail: kurumsalsatis@kahvedunyasi.com

Web: www.kahvedunyasi.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here