Flo Bayiliği

0
41

Flo markası bir çok kaliteli markayı birleştiren eşsiz bir ayakkabı mağazasıdır. Flo bayiliği konusunda ki yazımızda bu gün sizler ile ayakkabı bayilikleri konusunda aktarımlar sunacağım. Flo ayakkabı bayiliği almanın şartları ve gereken belgelere fazla derine girmeden aktarımlar sunacağız. Öncelikle flo bünyesinde hangi markalar var ve bu markaların mağaza fiyatlarından daha uygun olmasının nedenlerine de bakalım dilerseniz. Öncelikli aşamada flo ayakkabı mağazacılığı bayilik veriyor mu veriyor ise şartları nelerdir bayi olabilmek için neler gerekli bu konuları işleyelim.
Türkiye’nin çeşitli noktalarında 171 adet mağazaya sahip olan filo parakende ayakkabı satışı yapan büyük firmalardan birisi olmuştur. Her yaş ve bütçeye uygun ayakkabı modelleri ile tüm kitleye erişmeyi hedefleyen flo ayakkabı bunu başarabilmiş sayılı markalardan birisidir. Parakende satışa 2011 yılında başlamış olan flo her geçen gün daha büyümeye devam etmektedir.

Flo Bayiliği Almanın Şartları Nelerdir

Her markada olduğu gibi Flo ayakkabı mağazası zincirinde de bayilik almak mümkün. Lakin bayilik ile alakalı olarak ne şartlar isteniyor konusu biraz düşündürücü ve emek sarf ettikten sonra öğrenilecek bir konu. Filo bayilik şartlarını öğrenmek adına flo markasına bu konunun hakkında bilgi almak istediğimi yazılı olarak sundum. Lakin dönen veya arayan birileri olmadığından burada size kesin bir bilgi aktarımı sağlamam çok sağlıklı olmaz. Dilerseniz Filo ayakkabı bayiliği almak için iletişime geçeceğiniz telefon ve mail adreslerini aşağıda sizlere sunabilirim. Siz eğer bu konuda bilgi alabilirseniz bizimle paylaşmanız bize mutluluk verir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here