Seç Market Bayilik

Market açmak isteyenler için bir daha bulunması zor bir bayilik ile devam edelim. Seç Market Bayilik veriyor arkadaşlar, hemde bayilik almak çok kolay. Yakın çevrenizde büyük süper market yok ise seç market bayiliği alarak hem isminden faydalanabilir hemde herkes tarafından bilinen bir mağazanın zincirlerinden birisi haline gelebilirsiniz. Seç market bizim toptan gıda kuruluşudur. Kurulduğu günden bu yana rakipsiz fiyat anlayışı ile müşteriler tarafından çok sevilmiştir seç market.

Seç Market Bayilik Şartları

Bilindiği üzere her Franchising sistemine dahil olmak isteyen kişilerden belirli şartlar aranmaktadır. Bunlar genelde mağazanın büyük olması, deposunun bulunması, Düz ayak olması, yaya trafiğinin yoğun olması vs vs. Tabi bunlar opsiyonel olabiliyor. Cadde üzerinde gayet işlek bir alanda düz ayak olma şartı pek önemsenmiyor. Birazdan seç market bayisi olmak adına yapacağınız çalışmaların ilk adımını anlatacağım. İlk yapmanız gereken seç marketin sizler için sunmuş olduğu imkanları araştırmanız olacaktır. Yakınlarınızda bir seç market var ise gidip fiyatlara ve satışlarının nasıl olduğuna bakmanızı tavsiye ederim.

seç market bayilik koşulları ve şartları

Seç Market Bayilik Ne Kadar

Sadece seç market Franchising bedeli olarak bir bedel talep etmemektedir. Bayilik veren firmalar arasında yer alan seç marketin resmi sitelerinde yazanını söylüyorum. Hatta alıntı yaparak paylaşmak isterim .

Seç Market bayi adaylarından belirli bir süre için herhangi bir giriş bedeli ve katkı payı alınmaz. Herhangi bir isim hakkı bedeli de yoktur.

İşte tam olarak kurucularının söylemiş oldukları kelime bu şekilde. Burada ki amaç yeni girişimcilerin faydasına olur iken seç market için de ayrı bir büyüme ağı oluşturmak olacaktır. Siz büyürken seç market büyüyecek beraber kazanacaksınız diye düşünülebilir. Arkasında bizim toptan gıda bulunan seç marketin büyümesi engellenemez zaten.

Bizim Toptan Gıda Ve Seç Market

Bizim toptan gıda yı kendi gözlemlediğim şekliyle sizlere anlatmaya çalışayım. Eskiden esnaflar için indirimler sunan ve sonrasında vergi levhası olmayan kişilere de satış yapmaya başlayan bizim toptan gıda uygun fiyatları ile toptan alışverişin adreslerinden birisiydi. Anadolu yakasında küçükyalı e-5 te bulunan bizim toptan gıda fiyat bakımdan çoğu toptan gıda satan firmadan daha uygun fiyatlara ürünler sunmaktadır. Eğer seç marketlere de aynı fiyat politikasını sunarsa yeni iş fikri olarak seç market açmak mantıklı bir girişim olabilir.

Seç Market Açmak İçin Mağaza Ne Kadar Olmalı

Sunulan bu hizmet karşılığında seç marketleri en az 150 m2 ve düz giriş dükkan olmasını belirleyici kriter olarak sunmakta. Ayrıca kendini işine sadık ve yönetici sıfatı taşıyan her girişimci için aranan nitelik koşulu sunulmakta. Bunun yanında sermaye gücüne sahip, seç market açtıktan sonra yakın zamanda bırakıp dükkana kilit vuracak girişimci adayları da kendi bünyelerinde isim hakkı vermemektedirler. 2000 e yakın ürün yelpazesi bulunan seç marketler ile yeni bir iş kurmanızın daha kazançlı olmasını temenni ederiz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir