Atasun Optik Bayiliği

0
64

Atasun optik optik profesyonel olarak gözlük satışı yapan markalardan birisidir. Yaygın ağı ile Ülkemizin hemen hemen her yerinde atasun optik bayilliği görmek mümkün. Özellikle kıştan yaza geçiş zamanlarında müşterilerin en çok uğradığı güneş gözlükçü olarak piyasa da adını unutulmamak üzere yazdırdığına inanıyorum.  Sadece güneş gözlüğü de değil ayarlı numaralı gözlükler de bünyesinde bulunduran atasun optik için bayilik konusunu ele almak istedim bu gün sizlerle. Bu yazımızda atasun optik bayilik veriyor mu veriyor ise bayilik şartları nelerdir bu başlıklar altında konumuzu genişleterek daha fazla bilgi aktarmaya çalışacağım.

Atasun Optik Bayiliği Alma Şartları Nelerdir

Atasun optik  bayiliği alma gibi bir düşünceniz var ise üzülerek söylemeliyim ki atasun optik bayilik vermemekte. Bunu resmi sitelerinde resmen yayınlayan atasun optik her mağazanın kendilerine ait olduğunu ve franchise vermediklerini duyurmuşlardır.
Atasun optik bayiliği alma şartları nelerdir atasun optik bayilik veriyor mu

Atasun Optik Neden Bayilik Vermiyor

Atasun optik bayiliği neden vermiyor peki, neden daha yaygın olmak yerine her mağazalarına yetişmeye her mağazalarının kendi sorumlukların da olmalarını istiyorlar. Bence bayilik vermemelerinin en büyük ve bence en haklı oldukları sebep, her mağazada aynı fiyat ve müşteri memnuniyeti konusunun aynı olmayacağını düşünmeleridir. Peki ama bayilik verse daha fazla bir kitleye ulaşabilirler mi her nokta da olabilirler mi. Evet olabilirler mağaza sayılarını bayilik vererek bir yılda bir kaç kat daha arttırırlar. Ama bu sefer de kalite bazında bir gerileme yaşanacaktır. Aynı müşteri her mağazada aynı fiyatı bulamayacağı gibi aynı müşteri politikalarını da bulamayabilir.
Tabi söz konusu bu kadar büyük bir isim olduğunda bayilik vermesi hakkı tamamen saklı tutulmuş da olabilir. Dilerseniz kendileri ile iletişime geçerek bayilik veriyor musunuz sorusunu kendilerine sormanızda fayda var.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here